اینماد

logo-samandehi

درباره ما

موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره صبای نور در شهریور ماه سال 1387 توسط خانم لی لی صنعتگرتبریز تحت شماره ثبت 150 و شناسه ملی 10861195816 تاسیس و در مرداد ماه سال 1388 مجوز فعالیت های مورد نظر خود را کسب نمود. همچنین این موسسه در سال 1393 تمدید پروانه شده است.همچنین این موسسه در سال 95 همکاری خود را در قالبی جدید با آقای مهندس شایان آغاز نموده و تمامی امورات اجرائی موسسه را به ایشان تفویض اختیار نمودند.لازم بذکر است از اهداف کلی موسسه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 • برگزاری و برپایی انواع برنامه های فرهنگی و هنری، تاریخی، سیاسی و اجتماعی
 • برگزاری کنسرت های داخلی و برون مرزی
 • تهیه و تولید و نشر آثار صوتی و تصویری و موسیقیائی
 • تهیه انواع فیلم های سینمائی، تلوزیونی در رئال، انیمیشن و یا رایانه ای
 • چاپ و نشر آثار فرهنگی و هنری، تاریخی، سیاسی و اجتماعی
 • برگزاری انواع همایش، سمینار، نشست و یا کلاس های آموزشی در قالب برنامه های فرهنگی و هنری و تاریخی

تماس با ما

دفتر پشتیبانی سامانه رزرو بلیت
تبریز، باغمیشه، خیابان شهریار پلاک 21 ، روبروی فروشگاه پل
تلفن پشتیبانی:33290706 - 041
تلفن پشتیبانی:33290707 - 041
ساعات پشتیبانی: 9 الی 13:45 - 14:30 الی 16
ساعات پشتیبانی مجازی: 9 الی 22
آیدی تلگرام: manager_3bilit@

قوانین و مقررات

 1. رعایت شئونات اسلامی و قوانین و مقررات رایج دولت جمهوری اسلامی ایران (و نیز دریافت مجوز اماکن توسط رزروکنندگان همایش ها) الزامی می باشد.
 2. تجهیزات و امکانات صوتی، تصویری، چیدمان، تزئینات سالن و وضعیت اتاق ها، تمامی به رؤیت رزروکننده رسیده و پس از آن هیچ گونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد بود و نیز امکان تغییردرچید مان سالن ها نمی باشد.
 3. چنانچه رزروکننده به هر دلیلی از هر یک از امکانات ذکر شده در موضوع قرارداد و ضمائم آن استفاده ننماید به هیچ وجه موجب کسر مبلغ قرارداد نخواهد گردید و نیز هیچ گونه از اقلام مصرفی باقی مانده قرارداد
 4. تالار و سالن ها در مورد پارکینگ تعهدی ندارد لکن در صورت خالی بودن ظرفیت پارکینگ، استفاده میهمانان به طور رایگان بلامانع است.
 5. ساعات سرویس دهی سالن های پذیرایی و همایش مطابق با توافق طرفین در قرارداد می باشد.
 6. در شرایط فورس ماژور از قبیل حوادث طبیعی و غیر مترقبه مانند زلزله، آتش سوزی، سیل، هتل هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در مورد اجرای مفاد قرارداد نسبت به رزروکننده نخواهد داشت.
 7. در صورت هر گونه اختلاف ناشی از اجرای مفاد قرارداد طرفین قضیه را از طریق مراجع قضایی کشور جمهوری اسلامی ایران مستقر در حوزه قضایی مشهد و براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران حل و فصل می نمایند و حکم صادره برای هر دو طرف قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.
 8. چنانچه در محاسبات مالی این قرارداد اشتباهی توسط طرفین قرارداد رخ داده باشد، محاسبه مجدد و اصلاح آن مطابق تعرفه های هتل تا زمان اجرای قرارداد صورت گرفته و اقدام به اصلاح قرارداد خواهد شد
 9. بلیت های خریداری شده قابل انتقال ، عودت و یا جابجایی نمی باشند .

پرسش و پاسخ

1 - پس از خرید بلیت فقط یک صفحه نمایش داده میشود در حالی که من چندین صندلی انتخاب کرده بودم؟
توجه کنید که هر بلیت در یک صفحه نمایش داده می‌شود و شما با اسکرول کردن می‌توانید سایر بلیت‌ها را هم مشاهده کنید

2- برای کودک بلیت نیاز هست؟
درصورتی که می‌خواهید فرزند شما روی صندلی بنشیند بله و در غیر اینصورت خیر.توجه کنید که در برخی برنامه ها حضور کودکان میسر نیست
3- چطور میتونم بلیط بخرم؟شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت و انتخاب رویداد مورد نظر وارد مراحل خرید بلیت شوید.

4- پس از خرید آنلاین بلیت چگونه باید به سالن بیایم؟ آیا باید رسید بلیت را همراه بیاورم؟
پس از خرید هیچ الزامی به چاپ و همراه داشتن رسید بلیت نیست و شما می‌توانید تنها با همراه داشتن کارت‌ملی خود به سالن وارد شوید. این ویژگی منحصر به فرد برای اولین بار در ایران برای راحتی آن‌دسته از خریداران که چاپگر ندارند و یا تمایلی به چاپ ندارند ایجاد شده است.

5- من میخواهم برای چند تا از دوستانم هم بلیت بخرم چه کار باید بکنم؟
در هر بار خرید می‌توانید برای 12 نفر بلیت بخرید. کافی‌ست به تعداد نفرات صندلی‌های مورد نظرات را انتخاب میکنید و بلیت را تهیه نمایید. لازم به ذکر است که بلیت همه افراد به اسم یک فرد ثبت می‌شود و حضور فردی که مشخصات وی را ثبت کرده‌اید در مرحله کنترل بلیت الزامی است.

6- میخواهم برای فرد دیگری بلیت (هدیه) بخرم چه کار باید بکنم؟
اگر به‌همراهی دوست‌تان قصد آمدن به کنسرت را دارید طبق راهنمایی سوال قبل عمل کنید. در صورتی که بلیت فقط برای فرد دیگری است و خودتان بلیت نمی‌خواهید بایستی مشخصات ایشان را وارد کنید. اگر در هریک از مشخصات ایشان شک دارید (مانند کدملی) و مشخصات خود را وارد کرده‌اید٬ بایستی حتماً رسید بلیت همراه ایشان باشد و ورود به سالن با کارت ملی امکان‌پذیر نخواهد بود. توصیه میشود جهت سهولت مشخصات صحیح ایشان را وارد نمایید تا ایشان به راحتی با کارت ملی خود امکان ورود در سالن را داشته باشند.